REVITALIZACE A ZATEPLOVÁNÍ BUDOV
  • výrazná energetická úspora
  • zlepšení technického stavu Vašeho domu
  • vyšší životnost obvodového pláště budovy
  • zlepšení zvukových izolačních vlastností
  • esteticky příjemnější vzhled domu
  • zhodnocení ceny Vašeho objektu

 

Pracujeme výhradně s certifikovanými výrobky a systémy.

V rámci revitalizace se zaměřujeme na realizaci kontaktních tepelně izolačních (zateplovacích) systémů a na kompletní související HSV činnosti pro kompletní renovace a revitalizace.

Izolace nebo jen povrchová úprava fasády ?

Každý rok vidíme rostoucí ceny elektrické energie a plynu, proto je v dnešní době velmi aktuální především snížit náklady na vytápění.
Správně udělaná tepelná izolace dokáže snížit spotřebu energie až o 60%. Což je docela velká částka pro naše domácí rozpočty. Izolace zajistí tepelný komfort nejenom v zimním, ale i v letním období. Každá nemovitost se regenerací fasády zhodnotí. Naše firma provádí montáž kontaktních zateplovacích systémů jak pro rodinné, tak i pro velké bytové domy.

Polystyrén nebo vata ?

Polystyrén nebo vata - Polystyren je snadněji zpracovatelný materiál. Mezi jeho hlavní přednosti patří nižší cena materiálu, lépe vyrovná nerovnosti plochy (zvláště u starších objektů), rychlejší a snadnější montáž zateplení. Vata je oproti polystyrenu materiál dražší, vhodná zejména na objekty, které mají problémy s vlhkostí zdiva. Problém u zateplovacího systému z minerální nebo skelné vaty nastává ve chvíli, kdy se do systému dostane vlhkost. Vlhká vata ztrácí izolační schopnosti a v tuto chvíli systém přestává fungovat. Je tedy potřeba při její aplikaci přesně dodržovat montážní postup dodávaného zateplovacího systému.